Rankings

Select View
D - BRITISH JUNIOR LATIN CHAMPIONSHIP
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  1 - NICKOLAS BLEYKHMAN and ALISSA JOLY (CHARLOTTE)
 
  Final
2nd:
  29 - Amin Dorov and Anastasiya Kahanovich
 
  Final
3rd:
  35 - Daniel Ettridge and Phoebe Draper (Southampton)
 
  Final
4th:
  47 - Ron Levin and Edna Zaveluk (Rishon LeZion)
 
  Final
5th:
  21 - Maxim Morris and Olivia King
 
  Final
6th:
  37 - Lukas Jasinevicius and Meida Kybartaite (Vilnius)
 
  Final
7th:
  20 - SVERRIR THOR RAGNARSSON and AGUSTA RUT ANDRADOTTIR
 
  Round 4 - 15
8th:
  23 - Nathan Storey and OLIVIA SMORGA (Fleet)
 
  Round 4 - 14
9th:
  57 - Cristian Cepoi and Michelle Coman (Clongriffin)
 
  Round 4 - 13
10th:
  6 - LIAM SAMMUT and RIHANNA SCICLUNA
 
  Round 4 - 11
10th:
  44 - Oliver Johnson and Sophie Heyworth (Retford)
 
  Round 4 - 11
12th:
  9 - Deniel Nils Dmitrijsson and Erika Osk Hrannarsdottir (Hafnarfjordur)
 
  Round 4 - 8
12th:
  54 - Cody Glendinning and Poppy-Ella Davies (South Wales )
 
  Round 4 - 8
14th:
  7 - RALFS IVARS MATUSEVICS and LILY MAY MOORE
 
  Round 4 - 6
15th:
  42 - Francis Carty and Olivia Carmella Bourne (Whitchurch)
 
  Round 3 - 17
16th:
  10 - Fabian Maka and Mia Flores (Bracknell)
 
  Round 3 - 14
17th:
  49 - Carmel Sumkin and Daiana Kandelis (Rishon Le Zion)
 
  Round 3 - 13
18th:
  31 - David Mikhailau and Izabella Iagudaeva
 
  Round 3 - 10
19th:
  8 - Max Draper and Emile Rocyte (WORKSOP)
 
  Round 3 - 8
19th:
  17 - Tom Longhurst and Megan Tilley (Chichester )
 
  Round 3 - 8
21st:
  56 - Aironas Bacevicius and Lilia Fleming (Grays)
 
  Round 3 - 7
22nd:
  14 - Luca Jenno and Isabelle Carlick (Oswestry )
 
  Round 3 - 5
23rd:
  3 - Martynas Balberius and Eleanor Alphonso (Abington)
 
  Round 3 - 4
24th:
  36 - Cole Howells and Keira Bickley (Sheffield)
 
  Round 3 - 1
24th:
  53 - Lachlan McIntosh and Diana Martynets
 
  Round 3 - 1
26th:
  18 - Gudjon Oskarsson and Eva Karen Olafsdottir (Kopavogur)
 
  Round 2 - 23
26th:
  48 - Enrique Adolphus and Cee-Cee Jackson (Purley)
 
  Round 2 - 23
28th:
  51 - Tommy Dowling and Ella Huggins (Chichester)
 
  Round 2 - 21
29th:
  40 - Benjamin Turner and Emanuela Zetic (Kettering)
 
  Round 2 - 20
30th:
  5 - Christopher Buttle and Ruma Baker (Rotherham)
 
  Round 2 - 15
31st:
  38 - Fin Statham and Lara Webster (Preston)
 
  Round 2 - 12
32nd:
  26 - Iulian Vlad and Aoibhin Brewer (Crumlin)
 
  Round 2 - 10
33rd:
  19 - Mason Mitchell-Palmer and Emily Forshaw
 
  Round 2 - 9
34th:
  46 - Finley Featonby and Connie Bell (Billingham )
 
  Round 2 - 7
35th:
  30 - Edward Farthing and Poppy-May Gardner (Tillingham )
 
  Round 2 - 5
36th:
  32 - Ellis Dudman and Emily- grace Holburn (Forest Hall)
 
  Round 2 - 4
37th:
  12 - Oliver Tiplady and Autumn Hansford (Baldock)
 
  Round 2 - 0

Copyright 2022 | All Rights Reserved | Powered by Digitav