Rankings

Select View
A5 - JUNIOR VIENNESE WALTZ COMPETITION
Rankings
Position Competitor School Round
1st:
  96 - Yasmin Sakharov and Yair Levin (Tel Aviv)
 
  Final
2nd:
  81 - NICKOLAS BLEYKHMAN and ALISSA JOLY (CHARLOTTE)
 
  Final
3rd:
  120 - Oliver Johnson and Sophie Heyworth (Retford)
 
  Final
4th:
  118 - Francis Carty and Olivia Carmella Bourne (Whitchurch)
 
  Final
5th:
  129 - Aironas Bacevicius and Lilia Fleming (Grays)
 
  Final
6th:
  128 - Carmel Sumkin and Daiana Kandelis (Rishon Le Zion)
 
  Final
7th:
  98 - SVERRIR THOR RAGNARSSON and AGUSTA RUT ANDRADOTTIR
 
  Round 3 - 4
8th:
  87 - Max Draper and Emile Rocyte (WORKSOP)
 
  Round 3 - 3
8th:
  109 - Lukas Jasinevicius and Meida Kybartaite (Vilnius)
 
  Round 3 - 3
10th:
  103 - Amin Dorov and Anastasiya Kahanovich
 
  Round 3 - 2
11th:
  86 - Denis Muntean and Naoise Hogan Stout (Dublin)
 
  Round 3 - 1
11th:
  93 - Tom Longhurst and Megan Tilley (Chichester )
 
  Round 3 - 1
11th:
  130 - Marcus Egstrand and Kaya Vinther
 
  Round 3 - 1
14th:
  97 - Nathan Storey and OLIVIA SMORGA (Fleet)
 
  Round 2 - 4
14th:
  122 - Ron Levin and Edna Zaveluk (Rishon LeZion)
 
  Round 2 - 4
16th:
  83 - Martynas Balberius and Eleanor Alphonso (Abington)
 
  Round 2 - 3
17th:
  112 - Cole Howells and Keira Bickley (Sheffield)
 
  Round 2 - 2
18th:
  94 - Gudjon Oskarsson and Eva Karen Olafsdottir (Kopavogur)
 
  Round 2 - 1
18th:
  127 - Lachlan McIntosh and Diana Martynets
 
  Round 2 - 1
18th:
  113 - Oleksii Kuvichinskyi and Dominika Sivkovych
 
  Round 2 - 1
18th:
  110 - Daniel Ettridge and Phoebe Draper (Southampton)
 
  Round 2 - 1
22nd:
  84 - Deniel Nils Dmitrijsson and Erika Osk Hrannarsdottir (Hafnarfjordur)
 
  Round 2 - 0
22nd:
  85 - Christopher Buttle and Ruma Baker (Rotherham)
 
  Round 2 - 0
22nd:
  114 - Fin Statham and Lara Webster (Preston)
 
  Round 2 - 0
25th:
  124 - Enrique Adolphus and Cee-Cee Jackson (Purley)
 
  Round 1 - 5
26th:
  89 - Luca Jenno and Isabelle Carlick (Oswestry )
 
  Round 1 - 4
26th:
  123 - roberto borza and auguste kalenkeviciute (Dublin 12)
 
  Round 1 - 4
26th:
  125 - Tommy Dowling and Ella Huggins (Chichester)
 
  Round 1 - 4
29th:
  108 - JUDE RIDDELL and TILLY ELLEL (Colne)
 
  Round 1 - 3
30th:
  106 - Ellis Dudman and Emily- grace Holburn (Forest Hall)
 
  Round 1 - 2
30th:
  116 - Benjamin Turner and Emanuela Zetic (Kettering)
 
  Round 1 - 2
32nd:
  104 - Edward Farthing and Poppy-May Gardner (Tillingham )
 
  Round 1 - 1
33rd:
  95 - Lewis Tabarn and Olivia Noblett (Preston)
 
  Round 1 - 0
33rd:
  131 - Oliver Tiplady and Autumn Hansford
 
  Round 1 - 0

Copyright 2022 | All Rights Reserved | Powered by Digitav